1-ви юни- Ден на детето

1-ви юни- Ден на детето

27 Май 2016, Петък | 11:53 Прочетена: 590
Великденско тържество

Великденско тържество

25 Април 2016, Понеделник | 11:07 Прочетена: 440

 

ПОКАНА

На 27.04.2016г. / сряда/ каним всички съграждани и гости на гр.Китен на Великденски концерт, който ще се проведе пред Кметството.

 

Програма:

 

17.30ч.- Боядисване на големи Великденски яйца от децата на Китен
        18.30ч.- Детско Великденско шоу
        19.30ч.- Поздр. програма от самодейците на гр.Китен и Зумба флашмоб

10 години Китен град

10 години Китен град

03 Юни 2015, Сряда | 11:47 Прочетена: 710

ОБЩИНА ПРИМОРСКО

КМЕТСТВО КИТЕН

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ ’’СВОБОДА-1948’’-ГР.КИТЕН

 

Ви канят на честването на 10-та годишнина от обявяването на с.Китен за град,традиционен събор и откриването на летния туристически сезон –лято 2015г. който ще се проведе от

05-07.06.2015г.в Морската градина.

 

П Р О Г Р А М А

 

05.06.2015г.Петък

 

   19.30ч.-Демонстрация на Таекуондо ФОРС 2004 Бургас с треньор Бисер Христов -IV дан

 

19.40ч.- Подгряваща група/ Sasha & Stambenza feat. Neli/

 

   20.00ч.-Концерт на ДИВНА и БИЛИ ХЛАПЕТО

 

 

06.06.2015г.Събота

 

       10.00ч.-Откриване на летния туристически сезон и обновения парк,водосвет и награждаване.

 

       11.00ч.-Фолклорна програма с участието на:

            -Детски танцов състав,Дамски танцов състав,Танцов клуб „Атлиман” с хореограф Дамян Дамянов.

            -Група за Автентичен фолклор с худ.ръководител Георги Димов.

           -Танцов клуб „Съншайнс” с хореограф Ива Петрова.

           -Детска вокална група „Делфинче” с музикален педагог Катя Панайотова.

 

       14.00ч.-Народни борби

 

    17.30ч.-Оркестър ’’Фантазия’’ с ръководител Георги Миронски,солистка нар. певица Теодора Атанасова и

Танцова формация ’’Балканс еволюшън’’

 

 

07.06.2015г.Неделя

 

10.30ч.-Фолклорна програма с участието на Квартет          „Китен’’ и  ДФФ”Урдовиза”солистки:Алина Петкова,Стефани Добрева,Деница Денева и Мария Кисьова с муз.ръководител Златка Ставрева.

 

     11.30ч.- Гайдарско надсвирване с участието на Детски състав „Странджа” с ръководител Стойко Георгиев

 

     12.00ч.- Оркестър ”Перла” с ръководител Антон Ганчев,солистка Таня Кръстева.Гост-солисти Димитър Киров, Костадин Михайлов и Нели Недялкова.

 

    19.30ч.-Ансамбъл ’’ЗАГОРЕ”

с ръководител Даниела Ишиклиева

 

   21.30ч.-Тържествена заря.

Карта